Poznaj nowatorski program dla barberów

  • ✔ Rezerwacja online
  • ✔ Przypomnienia SMS
  • ✔ Funkcjonalny kalendarz
  • ✔ Oryginalna wizytówka firmy
  • ✔ Ustalanie harmonogramu pracy
  • ✔ Opinie klientów
 
 
 
 
 
 
 

Najwygodniejsze rozwiązanie dla barbera

Chcesz usprawnić działanie Twojego barber shopu? Poznaj innowacyjne oprogramowanie dla barberów, które pomoże Ci w codziennym zarządzaniu Twoim biznesem i klientami.

Idealna organizacja

Kluczem w udanym biznesie jest organizacja czasu i pracowników. Estetio to nowoczesny program dla barberów, który pomoże odciążyć Twój biznes i osiągnąć sukces. Pozwól klientom umawiać się samodzielnie, niech Twoi pracownicy skupią się na swoim fachu - a nie odbieraniu telefonów. Masz również wgląd w każdego pracownika oraz opinie o nim, dzięki czemu możesz wspólnie ustalić najlepszy plan działania.

10:17
73%Battery
Golibroda
Dzisiaj, 16:30
Przypominamy o wizycie umówionej na jutro o godzinie 17:30. Do zobaczenia w Golibrodzie!

Komunikacja to podstawa

Barberzy muszą sprawnie i skutecznie komunikować się ze swoimi klientami. Estetio automatycznie przypomni klientom o wizycie w Twoim barber shopie, a odpowiedzi klienta pojawią się w Estetio - wszystko znajdziesz w jednym miejscu, a Ty oraz Twoi pracownicy możecie skupić się na wykonywaniu waszej pasji.

Rezerwacje 24/7

Kalendarz Twojego biznesu jest dostępny 24/7 na stronie dla klientów, więc mogą sprawdzić wolne terminy i rezerwować wizyty całą dobę z dowolnego urządzenia, nawet jeśli nie możesz odebrać telefonu. Ty oszczędzasz swój czas, a klienci zyskują elastyczność rezerwacji terminu.

Zarządzanie kalendarzem

Wygodnie przeglądaj kalendarz na smartfonie, zmieniaj terminy, automatycznie wysyłaj przypomnienia SMS i analizuj finanse z dowolnego miejsca i urządzenia. Z Estetio w prosty sposób podniesiesz standardy obsługi swojego barber shopu!

Baza klientów

Wszystko co potrzebujesz wiedzieć o klientach jest pod ręką w aplikacji: nadchodzące wizyty, ich opinie, zdjęcia z wykonanych usług i dodatkowe dokumenty. Zbuduj wartościową relację ze swoimi klientami. Odpowiadaj na ich potrzeby, przygotowując indywidualną ofertę.