Twój barber shop dopięty na ostatni guzik

  • ✔ System rezerwacji wizyt online
  • ✔ Automatyczne przypomnienia SMS
  • ✔ Czytelny kalendarz
  • ✔ Nowoczesna wizytówka WWW
  • ✔ Ustalanie grafików pracy
  • ✔ Zbierania opinii klientów
 
 
 
 
 
 
 

Poznaj najwygodniejszy program dla barberów

Chcesz usprawnić działanie Twojego barber shopu? Poznaj aplikację Estetio, która pomoże Ci w codziennym zarządzaniu Twoim biznesem i klientami.

Idealna organizacja

Kluczem w udanym biznesie jest organizacja czasu i pracowników. Estetio to nowoczesny program dla barberów, który pomoże odciążyć Twój biznes. Pozwól klientom umawiać się samodzielnie, niech Twoi pracownicy skupią się na swoim fachu — a nie odbieraniu telefonów. Masz również wgląd w każdego pracownika oraz opinie o nim, dzięki czemu możesz wspólnie ustalić najlepszy plan działania.

10:17
73%Battery
Golibroda
Dzisiaj, 16:30
Przypominamy o wizycie umówionej na jutro o godzinie 17:30. Do zobaczenia w Golibrodzie!

Komunikacja to podstawa

Estetio automatycznie przypomni Twoim klientom o wizycie w Twoim barber shopie, a odpowiedzi klienta pojawią się w Estetio — wszystko w jednym miejscu dostępne dla każdego pracownika. A Ty oraz Twoi pracownicy możecie skupić się na wykonywaniu waszej pasji.

Rezerwacje 24/7

Kalendarz Twojego biznesu jest dostępny 24/7 na stronie dla klientów, więc mogą sprawdzić wolne terminy i rezerwować wizyty całą dobę z dowolnego urządzenia, nawet jeśli nie możesz odebrać telefonu.

Zarządzanie kalendarzem

Wygodnie podglądaj kalendarz na smartfonie, zmieniaj terminy, automatycznie wysyłaj przypomnienia SMS i analizuj finanse.

Baza klientów

Wszystko co potrzebujesz wiedzieć o klientach jest pod ręka: nadchodzące wizyty, ich opinie, zdjęcia z wykonanych usług i dodatkowe dokumenty. Wszystko w jednym miejscu.