Program do salonu fryzjerskiego

Wygodnie zarządzaj swoim salonem

  • ✔ intuicyjny kalendarz fryzjerski
  • ✔ przypomnienie o wizycie przez wiadomości SMS
  • ✔ grafiki dla pracowników
  • ✔ wizytówka Twojego salonu
  • ✔ opinie klientów
  • ✔ rezerwacja terminu online
 
 
 
 
 
 
 

Program do zarządzania salonem fryzjerskim dla Ciebie

Poprzez Estetio możesz łatwo komunikować się ze swoimi klientami, budować pozytywny obraz swojego salonu, a także skutecznie promować swoje usługi. Prowadzenie firmy jeszcze nigdy nie było tak proste!

Optymalizacja czasu

Nasz program fryzjerski pozwala w łatwy sposób zoptymalizować czas pracy zespołu, co usprawni obsługę klientów. Możliwości aplikacji takie jak automatycznie umawiane wizyty odciążą Twój team, a pracownicy skupią się na swoich podstawowych obowiązkach, stając się bardziej efektywnymi. Analizuj wydajność swojego zespołu, opinie Twoich klientów, prognozowane przychody. Estetio pomoże również w optymalnym układaniu grafiku pracy. W łatwy sposób ustal optymalny plan działania dla salonu!

10:17
73%Battery
Twój salon fryzjerski
Dzisiaj, 11:30
Przypominamy o wizycie umówionej na jutro o godzinie 17:30. Do zobaczenia!

Utrzymuj kontakt

Kontakt z klientem to podstawa każdego biznesu. Zadbaj więc o niego! Nasze oprogramowanie dla salonów fryzjerskich pozwala na automatyczne przypomnienia o nadchodzącej wizycie za pomocą wiadomości SMS. Wszystko, co należy zrobić, to dodać do kalendarza wizytę wraz z numerem telefonu danego klienta. To wszystko! Program sam wyśle przypomnienie do klienta o zbliżającym się terminie i godzinie wizyty. Koniec z odwołanymi terminami! Ponadto nasza aplikacja daje dostęp do odpowiedzi klientów, dzięki czemu z łatwością możesz organizować czas pracowników w przypadku ewentualnych nieobecności.

Rezerwacje online

Estetio umożliwia klientom dostęp do systemu rezerwacji 24/7, dzięki temu o każdej porze i z dowolnego urządzenia są w stanie znaleźć dogodny dla siebie termin wizyty w salonie bez bezpośredniego kontaktu z nim.

Prosty kalendarz fryzjerski

Nasze oprogramowanie salonu fryzjerskiego zawiera łatwy w obsłudze i intuicyjny kalendarz, dzięki któremu będziesz mieć wszystko pod kontrolą - terminy, powiadomienia, finanse. Zobacz jak łatwo mieć kontrolę nad biznesem!

Klienci

Wszystkie niezbędne dane klientów w Twojej bazie! W jednym miejscu zgromadzisz niezbędne dane: historia wizyt, zarezerwowane terminy, opinie, zdjęcia, dokumentacja, słowem wszystko, czego potrzebujesz.

kciuk w górę

Skuteczna promocja

Dobra reklama jest nieoceniona w biznesie. Dzięki Estetio masz możliwość prowadzenia skutecznych kampanii promocyjnych. Możesz docierać do swoich klientów w taki sposób, w jaki potrzebujesz. Nasze oprogramowanie posiada funkcjonalności, umożliwiające stworzenie na stronie rezerwacji dedykowanej wizytówki Twojego salonu. Dodaj atrakcyjną wiadomość do klientów, informuj o nowych promocjach, pokaż swoich pracowników, przedstaw ich kwalifikacje, zakres usług salonu, wyróżnienia. Nasze narzędzie pozwoli poznać Twój salon z najlepszej strony!

przybory kosmetyczne

Najwyższe standardy obsługi

Chcesz stworzyć nowoczesny i przyjazny klientom zakład fryzjerski? Program do zarządzania salonem fryzjerskim Estetio to idealne rozwiązanie zarówno do dużych, jak i małych gabinetów. Dzięki funkcjom programu będziesz w stanie tak zarządzać biznesem, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, oferując im perfekcyjne rozwiązania. Usprawnisz pracę zespołu, zbierzesz wartościowe statystyki, stworzysz bazę danych klientów i wiele więcej. Estetio doskonale sprawdzi się również jako program do salonu kosmetycznego i barber shopu. Zarządzanie i obsługa salonu dzięki mnogości dostępnych funkcji jest czystą przyjemnością.