Program do obsługi salonu kosmetycznego

Wygodnie zarządzaj swoim salonem

  • ✔ rezerwacja wizyt online 24/7
  • ✔ automatyczne wiadomości SMS - przypomnienia o wizytach
  • ✔ intuicyjny i przejrzysty kalendarz
  • ✔ grafiki pracowników
  • ✔ wizytówka firmy
  • ✔ opinie
 
 
 
 
 
 
 

Poznaj innowacyjny program do salonów kosmetycznych

W łatwy sposób zarządzaj salonem kosmetycznym dzięki możliwościom, jakie daje aplikacja Estetio - profesjonalne, kompleksowe i intuicyjne oprogramowanie do Twojej firmy.

Łatwe zarządzanie

Z pomocą programu do zarządzania salonem kosmetycznym będziesz w stanie perfekcyjnie zoptymalizować czas pracowników oraz poprawić jakość usług. Od teraz będą oni mogli skupić się jedynie na pracy z klientem, a odbieranie telefonów, czy umawianie wizyt nie będą ich dodatkowo angażować i odrywać od pracy. Dzięki temu, że wizyty rezerwowane są automatycznie online, Ty zyskujesz cenny czas, a praca zespołu jest odpowiednio zoptymalizowana. Oprogramowanie pozwala na analizę wydajności pracowników, prognozy przychodów, czy opinii Twoich klientów.

10:17
73%Battery
Twój salon kosmetyczny
Dzisiaj, 11:30
Przypominamy o wizycie umówionej na jutro o godzinie 17:30. Do zobaczenia!

Komunikuj się z klientami

Skuteczna komunikacja z klientem to podstawa funkcjonowania w każdym salonie kosmetycznego. Niewłaściwy kontakt lub jego brak może generować odwołane wizyty i straty dla salonu. Z Estetio utrzymasz z klientami właściwy kontakt, a wszystko, czego potrzebujesz, to dodanie numeru telefonu do danego terminu. Narzędzie wyśle automatyczne przypomnienie SMS z datą i godziną umówionej wizyty, a Ty w stanie poświęcić więcej czasu innym czynnościom.

Rezerwacja online

Nasz program do zarządzania daje klientom możliwości rezerwacji dogodnych dla siebie terminów wizyty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z każdej lokalizacji. Dzięki tej funkcji możesz zyskać klientów nawet wtedy, gdy salon jest zamknięty! Program pozwala na dostęp rezerwacji z dowolnego urządzenia. Do Ciebie należy jedynie ustalenie, kiedy i jakie usługi możesz zaoferować.

Praktyczny kalendarz

Wygodnie korzystaj z funkcjonalności kalendarza również na smartfonie. Zmieniaj terminy, kontaktuj się z klientami przy pomocy powiadomień SMS, analizuj bieżące i prognozowane finanse. Zbieraj dane i statystyki każdego klienta, sporządzaj raporty według potrzeb. Korzystaj z programu, kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś!

kciuk w górę

Wizytówka i opinie

Aplikacja umowżliwia utworzenie spersonalizowanej wizytówki, która pomoże przekazać klientom najważniejsze informacje. Przedstaw swoich pracowników, pokaż swój salon, zareklamuj usługi. Postaw na skuteczny marketing Twojego biznesu. Przedstaw ofertę zabiegów i aktualne promocje. Korzystaj z funkcji opinii klientów. Analizuj komentarze, sugeruj się nimi, zmieniaj swój salon na lepsze!

przybory kosmetyczne